1947 Roswell Vakası – Ufolar Hakkinda Neler Gizlendi? Belgesel izle

  IMDB Puanı
:
Bilinmiyor
  Vizyon Tarihi
:
2009 - USA
  Tür
:
Belgesel
  Süre
:
50 Dakika
  Dil
:
Türkçe Dublaj
  Oyuncular
:
Bilinmiyor
  Yönetmen
:
Bilinmiyor
  Etiketler
:
, , , , , ,

1947 de Amerikanın Meksika eyaletinde gerçekleşen Roswell ufo vakası hakkında bilmediğiniz şeyleri, aklınızdaki soru işaretlerine birden fazla yanıt bulacağınız oldukça sağlam verilere dayanan bir ufo belgeselidir.. Ufolar hakkında gizlenen, örtbas edilen çoğu şey hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz bu Ufo belgeseli Türkçe Dublaj olarak izlemeniz için hazır. İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
7 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. kazim bey 06 Aralık 2013 - 23:54

  sağol admin.eski ufo gizlenmesi ile ilgili komplo olaylarını anlatıyor.

 2. ormancı 07 Aralık 2013 - 1:34

  teşekkürler evrenselfilm. lütfen belgeselleri daha da arttırın

 3. Bora 10 Aralık 2013 - 3:18

  Arkadaşlar bu tür konuları belgesellerden öğrenemezsiniz egemen güçler ne bilmenizi istiyorsa o yayınlanır hele ki national geographic ten uzak durun.Ufolara gelince nette kumburgaz ufosu nu aratın videosunu izleyin gerçektir montaj hile vs. olmadığı ispatlanmıştır.

 4. maddoxX 15 Aralık 2013 - 4:06

  Kumburgaz’da Yeni Kent Sitesi bekçisi Yalçın Yalman tarafından 2007 ve 2008 yıllarında çekilen ve bir uzay gemisi ile iki uzaylıya ait olduğu iddia edilen görüntüler için Şilili bir araştırmacı tarafından 10 sayfalık rapor hazırlandı. Dünyada UFO’lar konusunda araştırma yapan tüm sitelerde yayımlanan raporda Andres Duarte, görüntüler üzerinde yaptığı detaylı incelemede, 22 dakikalık kayıtta görülenin Kumburgaz sahilinde seyir halinde olan bir yatın pencerelerinin yansıması olduğu belirtildi. Türkiye’deki Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Kumburgaz’daki görüntülerin dünya UFO literatürüne ‘en önemli ufo görüntüleri’ olarak geçeceğini söylemişti. (Vatan gzt.milliyet-hürriyet) bora kardeş….

 5. mümin 30 Aralık 2013 - 19:06

  teşekkürler evrenselfilm. lütfen belgeselleri daha da arttırın

 6. Bora 31 Aralık 2013 - 1:11

  22 dk yat penceresinin yansımasını çekmişler öylemi hemde gökte?!Buna anca kadir inanır :) 1 tane kayıt yok ayrı yıllarda yurtdışından gelen gözlemcilerle beraber çekilmiş ayrı videolar var.Karşı tez çıkmayıp hep bir ağızdan evet uzaylılar var deseler dünya karışmazmı?Halkın bilmemesi gereken gerçekler vardır bu da onlardan biri uyanık kalalım maddox kardeş…

 7. ali 01 Mayıs 2014 - 14:54

  bu tarz şeyleri ciddiye almamanızı tavsiye ederim

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat