Amatörler Gecesi – Amateur Night İzle

  IMDB Puanı
:
5.0
  Vizyon Tarihi
:
2016 - USA
  Tür
:
Komedi
  Süre
:
89 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Jason Biggs, Janet Montgomery, Ashley Tisdale
  Yönetmen
:
Lisa Addario, Joe Syracuse
  Etiketler
:
, , , , , ,

Carter mimarlık bölümünde okyyan gayet başarılı biridir. Evli ve gayet mutlu bir hayatı vardır. Yalnız iş hayatındaki şanssızlığı yaşamını maddi ve manevi bir biçimde etkilemektedir. Evine daha iyi bakmak isteyen Carter bir an önce sağlam bir iş bulmalıdır. Karısının kendisine yaptığı sürpriz ise herşeyi dahada hızlandırmasının en büyük sebebidir zira artık bir bebkleri olacak ve bunun için maddi bir kaynak gerekli. Carter aradığı işi bir türlü bulamazken özel şöförlük yapmaya başlar. Şöförlük yaptığı kişiler ise zengin iş adamları ve ülkenin popüler insanları ile birlikte olan fahişelerdir. Seksi kadınları taşımacılığını yapan Carter onları  götürüp getirdikçe bu işte nekaar para döndüğünü görür. Para dışındaki ortamlar ise Carterin aklını başından almıştır. İyi seyirler..

2016 – USA yapımı olan ve IMDB oylamasında izleyicilerden 5.0/10 puan alan film Komedi alanında almış olduğu puana rağmen kendini izletmeyi başarmıştır. Lisa Addario, Joe Syracuse yönetmenliğinde çekilen Amatörler Gecesi filminde Jason Biggs, Janet Montgomery, Ashley Tisdale başrollerde yeralmış ve 89 Dakika süren film izleyiciyi sonuna kadar sürükleyen konusuyla türkçe altyazılı olarak sitemizdeki yerini almıştır… Afişteki adı Amateur Night – Amatörler Gecesi filmini donmadan full izlemekle beraber facebook sayfamızı beğenerek en son çıkan filmleri yakından takip edebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve EvrenselFilm farkıyla filmi full izlemenin tadına varın. İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
1 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. Alev 12 Haziran 2017 - 15:13

    Para karşılığı cinsel ilişkide bulunma sistemi kapsamında bedeninden erkekler tarafından faydalanılan, sadece parayı alanın suçlu kabul edildiği, fakat parayı verenin kesinlikle suçlu kabul edilmediği bir sistemde erkekler tarafından kullanılan, bedeninden faydalanan erkekler tarafından bir de aşağılanan kadınları fahişe kelimesi ile ifade edemezsiniz, siz erkekler para karşılığı ilişkiye girerken niçin fahişe sayılmıyorsunuz? İki taraf da fuhuş yaptığı halde niçin sadece kadını aşağılayıp, siz erkekleri aşağılamıyorsunuz, fuhuş sadece kadın için mi fuhuş? Erkek de para karşılığı ilişkiye girdiğinde fuhuş yapmış sayılır, o halde fuhuş yapan tüm erkeklerin de fahişe olarak ifade edilmesi gerekir.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat