Aramızda Casus Var izle


Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA’deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd.ye kaydeder. Cox’un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie, cd.yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad’in tesadüfen bulduğu cd ile Cox’a şantaj yapmaya başlarlar. İşin içine bir de Katie’nin birlikte olduğu federal ajan Harry girince olaylar daha karmaşık bir hâl alır.

IMDB Puanı: 7.1
Yapım: 2008 – ABD
Tür: Dram, Komedi, Suç
Süre: 96 dakika
Yönetmen: Joel Coen, Ethan Coen

Oyuncular:
Brad Pitt, George Clooney, John Malkovich, Tilda Swinton, J.K. Simmons, Frances McDormand, Richard Jenkins, Kevin Sussman, Jacqueline Wright, Richard Karn, Matthew Cannon, Lil Rhee, Devin Rumer, Kevin Tan, Jay Parks, Ken Mcneill, Tim Miller, Roger Rathburn, Bart Wilder, Lenny Venito, Matt Gulbranson

Senaryo: Joel Coen, Ethan Coen
Yapımcı: Joel Coen

Tekpart

Tekpart

Tekpart

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
5 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Tamer SOFU 05 Şubat 2012 - 23:27

  Coen kardeşlerin bir harikası daha. Kadrosu genellikle tercih ettiği oyunculardan oluşmakla birlikte, Clooney ve Pitt daha da çekici hale getirmiş. En umulmadık anda ortaya çıkan sürprizlerle son derece sürükleyici, bir o kadar da kuvvetli bir içeriğe sahip. Kesinlikle izlenmesi gerek. Koltuğunuza rahatça kurulup tam olarak yoğunlaşmanızı salık veririm. Çevirisi de mükemmel olmuş. Adminime teşekkürler, Coen kardeşlerin tüm filmlerini keşke bu mükemmel sitede izleyebilsek.
  İyi seyirler.

 2. fuat 06 Şubat 2012 - 0:53

  zamanı olan olmayan herneyse kimse izlemesin berbat ötesi bu kadroyu bu senaryoda heba etmişler.

 3. sir 06 Şubat 2012 - 2:32

  sıkıcı, saçma, ama komik,
  zamanınız bolsa bakabilirsiniz..

 4. melek 06 Şubat 2012 - 13:36

  1.parti nerde yahu

 5. cinecommentator 06 Şubat 2012 - 19:05

  emeği geçenlere teşekkürler..

  Filmin sonunda CİA yöneticisi soruyor..ne ders çıkardık bu işten? cevap veriyor karşısın daki ..hımmmm..hiçbirşey..evet hiçbirşey…Film boyunca içimdeki soruyu söylediler ya..iyiki izlemişim..muhteşem oyuncular vardı..arasıcak niyetine İZLENEBİLİR..

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat