Zor Karar – Bangkok Dangerous izle


Joe (Nicolas Cage), Surat adlı acımasız suç patronunun dört düşmanını öldürmek üzere Tayland’ın başkenti Bangkok’a iner. Bu ülkeyi hiç tanımadığı için kendisine yardım etmesi ve yol göstermesi için Kong (Shahkrit Yamnarm) adlı bir dolandırıcıyla anlaşma yapar. İşini tamamladıktan sonra onu da öldürüp bütün izleri yok etmeyi planlamaktadır.

İşin tuhafı, tam bir yalnız kurt olan Joe kendisini bu genç adama akıl hocalığı yaparken bulacak, bu arada yerel bir dükkanda çalışan sağır ve dilsiz bir kıza adım adım aşık olacaktır. Bangkok kentinin sarhoş edici güzelliklerinde ilerlemeye çalışan Joe kendi varoluşunu sorgulamaya başlar. Surat’ın katliam zamanının geldiğini düşündüğü sırada Joe artık değişmiş, bambaşka birisi olmuştur.

IMDB Puanı: 5.4
Yapım: 2008 ~ ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Romantik, Suç
Yönetmen: Danny Pang, Oxide Pang Chun

Oyuncular:
Nicolas Cage, Panward Hemmanee, Charlie Yeung, Shahkrit Yamnarm, Dom Hetrakul, Allwarin Apirakyothin, Andrew Pfeffer, Aratchporn Satead, Arkrapong Pimpajak, Armondthap Limdusit, Arnunthaya Suksalak, Arthajid Puengvicha, Chalita Chaisaeng, Chatchai Phuengparyun, Chatchaya Watcharakitikorn, Chollamark Chiengthong, Chris Heebink, Chris Lowenstein, David Firestar, David L. Michaels, Duangjai Srisawang, Duangrutai Suwannarat, Gonthron Bossarakam, James With, Jeremy Thana

Senaryo: Danny Pang, Jason Richman, Oxide Pang Chun
Yapımcı: Nicolas Cage, Chris Lowenstein, Jason Shuman, William Sherak, Andrew Pfeffer
Görüntü Yönetmeni: Decha Srimantra
Müzik: Brian Tyler
Süre: 1 saat 55 dk

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
6 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. emirdagli 02 Ekim 2011 - 1:37

  guzel bir film gerci senaryo olarak hep ayni olur kiraliklarin karakteri ama nicolas farki izlettiriyo tesekkurler

 2. bülent 06 Mayıs 2012 - 16:03

  film çalışmıyor

 3. kaptan 12 Mayıs 2012 - 23:21

  film aman aman güzel bir film değil ama izlenir,73.ncü dakikadan sonra direk 94.cü dakikaya atlıyor,aradaki 21 dk. yok sayın admin,bilginize,ellerinize sağlık.

 4. bilal 31 Ekim 2012 - 9:59

  sevgili admin film 19 ncu dakikada sonlanıyor.bilginize

 5. admin 31 Ekim 2012 - 18:22

  Linkler kontrol edildi Bilal, sorun görünmüyor. Alternatif izleme seçeneklerini kullanabilirsin. Ayrıca Yardım bölümünden detaylı bilgi bulabilirsin. İyi seyirler..

 6. mali 29 Nisan 2013 - 1:14

  film sağlam ve idare eder..

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat