Başvuru Kabul Filmi HD izle

basvuru-kabul-filmi-hd-izle
Lisenin son yılında üniversiteye girmeye hazırlanan öğrenciler için ilkbahar çok heyecanlıdır. Princeton Üniversitesinde öğrenci işlerinde çalışan Portia başvuruları değerlendirmekte olan biridir. Portia bu yıl da her zamanki ritüel ile üniversiteye seçeilecek öğrencileri belirlemek için yola çıkar.New Quest’i ziyarete gittiğinde üniversiteden sınıf arkadaşı olan öğretmen John Pressman’la (Paul Rudd) görüşür. John’un yetenekli öğrencisi Jeremiah (Nat Wolf – New Year’s Eve) Princeton Üniversitesi’ne kabul edilmek üzeredir. Jeremiah ile ilgili kilit nokta; John’un, Portia’nın öğrencilik yıllarında evlatlık vermek zorunda olduğu oğlunun Jeremiah olduğundan şüphelenmesidir. Portia’nın özel ve profesyonel hayatındaki bu dönüm noktası, kendine dair birçok şey keşfetmesini ve hayatın ne kadar keyifli olduğunu anlamasını sağlayacaktır.

IMDB Puanı: 5.6
Yapımı : 2013
Tür : Romantik, Komedi
Süre: 107 Dak.
Oyuncular :Tina Fey, Paul Rudd, Nat Wolff

Başvuru Kabul Filmi HD izle

Film Hakında Yorumlar
6 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. emrah 02 Ekim 2013 - 5:05

  reklamı kaldırman çok isabetli bir karar olmuş fakat filmlerin üzerlerindeki türkçe dublaj vb altyazılı gibi etiketleri kaldırman hiç hoş olmadı puanlamada aynen bence her filmde türkçemi değilmi veya halk kaç puan vermiş çok önemli tek tek fragman izlemek zorunda kalıyoruz bu türkçe vb yazıları kaldırmışsın şimdide her filme önce bakmak zorunda kalıyoruz türkçemi altyazılımı diye emeğine sonsuz saygılarımı sunarak inşallah dediklerimi dikkate alırsan memnun kalırız allah bol kazançlar versin inşallah.

 2. admin 02 Ekim 2013 - 10:43

  bu filmin üstlerindeki etiketleri geri getireceğiz, teşekkür ederim iyi niyetli dilekler için.

 3. levent 07 Ekim 2013 - 1:22

  nereye tıklarsam bahis sitesi açılıyor.

 4. admin 07 Ekim 2013 - 7:40

  arka plana tıklarsanız site açılır, reklam arka planda sürekli olarak arka plana mı tıklyorsunuz?

 5. ibm 08 Ekim 2013 - 13:38

  filmi kim tr dublaj yaptiysa 100 lira vereyim kursa gitsin..

 6. Funda 08 Ekim 2013 - 14:36

  ibm muhtemelen o da 100 liralık bir kursa gitti ki böyle çevirdi, topluma hizmet diyorsan ver adama 10000 tl gitsin öğrensin çevirsin :)

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat