Büyük Düğün izle

buyuk-dugun-izle
Aile fiyaskosuyla sonuçlanması çok mümkün olan bir haftasonu düğün kutlamasını atlatmaya çalışan ilgi çekici modern bir aile hakkında şamatalı bir romantik komedi filmi. Yetişkin çocukları ve arkadaşları eğlensin diye uzun zaman önce boşanmış Don ve Ellie Griffin (Robert De Niro ve Diane Keaton) çifti, evlat edindikleri oğullarının, inanılmaz muhafazakar biyolojik annesi beklenmedik bir şekilde katılmak için dünyanın bir ucundan gelince, oğullarının düğünü hatrına tekrar mutlu bir çiftmiş rolü yapmak zorunda kalırlar. Tüm davetlilerin bakışları altında Griffinler, geçmişleri, şimdiki halleri ve gelecekleri ile yüzleşmek zorundadır ve bu süreçte de birbirlerini öldürmemelilerdir.

IMDB Puanı: 5.2
Yapımı : 2013 – ABD
Tür : Komedi , Romantik
Süre: 89 Dak.
Yönetmen : Justin Zackham
Oyuncular : Robert De Niro , Robin Williams , Amanda Seyfried , Katherine Heigl , Ben Barnes

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
4 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Sombre 08 Ağustos 2013 - 5:49

  Çok kaliteli bir kadro çok keyirfli bir film eğlenceli ve komik herkeze tavsiye ederim. Admin teşekkürler görüntü çok iyi.

 2. blackangels 08 Ağustos 2013 - 23:04

  çok eylenceli bi film.bu kadroyada bu yakışırdı zaten ;)

 3. cumhur 09 Ağustos 2013 - 4:20

  film tebessümane ve batının namus, ahlak vs anlayışının ne kadar yozlaştığına delil olabilir nitelikte bunları örnek almayalım bunlar gibi olmayalım.Son olarak Admingillerden ricam altyazıları biraz daha küçük yapabilirmisiniz okuyamıyoruz da :)teşekkürler.

 4. meral 23 Ocak 2016 - 15:09

  güzel bir film teşekkürler.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat