Cenneti Beklerken HD izle

  IMDB Puanı
:
7.0
  Vizyon Tarihi
:
2006 - Macaristan
  Tür
:
Dram, Tarih
  Süre
:
101 Dakika
  Dil
:
Türkçe
  Oyuncular
:
Serhat Tutumluer, Melisa Sözen, Mesut Akusta
  Yönetmen
:
Dervis Zaim
  Etiketler
:
, , , ,

17 Yüzyılda Osmanlının hüküm sürdüğü İstanbul’da geçen filmde Eflatun isimli bir portre eserleri yapan bir adamın hayat öyküsünü konu alıyor. Eflatun eşinin ve çocuğunun ölmesinden sonra hocasına karşı gelerek batılı tarzda portreler yapmaya başlar. Bu durumun İslam’a göre yasak olduğunu bilen Eflatun ister istemez içinde kabarmalar olurken diğer yandan ise Vezirle uğraşmaktadır. Vezir tarafından zorla bir göreve gönderilen Eflatun Osmanlıya ihanet ettiği iddia edilen bir şehzadenin batılı tarzda portesi yapmasını isterler.. Çıkacağı zorlu yolculukta bir çok tehlike atlatacak en önemlisi ise kalbinin sultanını bulacaktır..

 

Cenneti Beklerken yani Cenneti Beklerken filminin yönetmenliğini Dervis Zaim yapmış ve Serhat Tutumluer, Melisa Sözen, Mesut Akusta başrollerini paylaşmıştır. 101 Dakika dakika süren film türkçe olarak uyarlanmakla beraber IMDB den 7.0/10 puan almayı başarmıştır. Cenneti Beklerken filmini indirmeden hd kalitede izleyebilir ve facebookta paylaşıp bize destek verebilirsiniz. Lider film siteniz EvrenselFilm sunar.. İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. halaskar 11 Kasım 2014 - 21:10

    iyi filmdi konusu itibariyle ilginç Türk filmlerinde böylesi kalite az rastlanıyor doğrusu şaşırdım puanını haketti bence izlerken Osmanlıyı da yad etmiş olduk.Mekanları cennet olsun emeği geçenlere teşekkürler kaliteli Türk filmlerinin devamını diliyorum

  2. tuna yurttaş 28 Kasım 2014 - 0:54

    çok iyi film.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat