Deep Web Türkçe Altyazılı izle

  IMDB Puanı
:
7.2
  Vizyon Tarihi
:
2015 - USA
  Tür
:
Belgesel
  Süre
:
90 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Nicolas Christin, Cindy Cohn, Joshua L. Dratel
  Yönetmen
:
Alex Winter
  Etiketler
:
, , , , , ,

Son zamanların internet ortamındaki gizemli ortamların barındığı sanal yer altı hakkında önemli bilgiler içeren bir film. Normal tarayıcılardan ulaşılamayan Deep Web’i yakından tanıtan filmde uyuşturucu kaçakçılarından silah kaçakçılarına birçok karanlık olayın ne şekilde yürüdüğü konu alınmış. Deep Web filmini evrenselfilm tadında full izleyerek sosyal ağlar olan facebook, twitter, google plus gibi sitelerde arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Hergün en yeni filmler EvrenselFilm farkıyla sizlerle… İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. SHADOWLAND PRENSİ 25 Eylül 2015 - 10:09

  Belgeseli beğenmedim.Beklentimi karşılamadı.Deep web derken daha farklı ve çok yönlü bir şey bekliyordum.Ancak olay deep web ten çıkmış bir adamın mahkemesinin özel belgeseline dönüşmüş.Deep web in gizemi hakkında hiç bir ilginç bilgi yok.Kısaca saçmalık bu.deep webten bahsetmeyip bir adamın duruşmalarındam ibaret olan bu gereksiz yapıtta sonuçta bir adalet arama olayı var.Bu konuda da şunu söylemek gerekir belki.Belgesel taraflı bu konuda.Toplamış anarşistleri kendi sabit bakış açısından bakarak izleyenleri manipüle ediyor.
  neden benim onun yada masum şekilde dürüstçe sanal ticaret yapan biri hapse girmiyorda bu herif göz altına alınıyor ve müebbete çarptırılıyor?Kimse yakalanınca ben suçluyum demez masumum der.Ha diğer bir çok ülkede yargılama daha şeffaf alenen yakayı ele verince yasal boşluklardan faydalanmaya çalışıp polisi devleti direk suçlu duruma düşürmekle suça suçla itham edip karşılık vererek kendince yorumlayarak paçayı yırtmaya çalışmak çokça uygulanır suçlular tarafından.Burada da bu var.Suçlunun savunucuları da sürekli konuşan annesi babası ablası arkadaşı ve kafadarı birkaç anarşist.Burada tarafsızlık var mı?hayır.

  olay çok açık.Genç bir adam parayı kolay yoldan bulmaya çalıştı.malzeme mühendisiydi ama bu işten az emekle çok para kazanması zordu.Önce yasal bir kitap satış sitesi kurdu ama parayı bulamadı.Sonra ne yaptı kötülüğe baş vurdu.Çünkü bilinir ki devasa paralar kazanmak istiyorsan pis yasadışı işlere girmek ve yakalanmamak gerekir.O zaman uçarsın işte.İnternet yeni teknoloji ve insanların çoğu hala bilgisiz,gizliliğine güvendiğin sağlam bir sistem kurup gizli kalarak pis işleri rahatça yürüteceğini düşündü genç adam.
  Uyuşturucu gibi insan sağlığı ve hayatını berbat eden ama satıcısına başka hiçbir şekilde kazanamayacağı paraları zahmetsiz ve kısa yoldan getiren bu karanlık ve yasa dışı sistemi kurdu.Başka tanıdıklarını da dahil etti.
  işin içine devlet adına çalışan hacker ajanlar girince iş boka sardı tabii.Hadi burada devlete güvenmeyelim peki sana niye güvenelim.kurmuşsun pis işler yapmak için bir site sana niye güvenelim.buraya giren ajan hackerler dönen paranın büyüklüğünü görünce bundan nemalanmayı düşünmüş olabilirler.Burada o ajanlarında cezalandırmasını isteyebilirsin sadece ama masumum diyemezsin.bu hacker ajanların bir komplosu da olabilir belki kendini yakalayan ajanları direk suçlayarak olayın içine çekerek iftira atarak hedef şaşırtmada olabilir.Sonuçta bu bislik çukurunu sen kurmuşsun.giren çıkan belli olmamış.genç adamın suçu baştan sabit gerisi iddia aşamasında kalır.Hele hele netten alenen uyuşturucu satılmasını isteyenleri hatta bununla mücadelede zorlanıyoruz kan akıyor diyen serbest bırakılsın biz de maaşlarımız cebe indirelim yatalım mantığındaki umutsuz komserin hali gerçekten vahimdi.

 2. pittiuomo 27 Eylül 2015 - 2:03

  Müthiş pazara bakarmısınız.Serbest olsun ne kimse birbirini öldürür nede gece insanlar dışarıda tehlikeli girişimlerde bulunmaz diyorlar.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat