Eraser – Silici izle

eraser-silici-izle-evrenselfilm
John Kruger (Arnold Schwarzenegger), ‘Silici’ adıyla tanınmakta olan bir tanık koruma görevlisidir. Tanıkların zarar görmemesi için onların geçmişlerini silmekte ve yeni kimlikler kazandırmaktadır.

Yüksek teknoloji silahları ihalesinde hükümet yetkililerinin de karıştığı bir yolsuzluk olduğunu farkeden Lee Cullen (Vanessa Williams) isimli güzel bir kadını, koruması için Kruger görevlendirilir.

İkilinin peşine düşen karanlık güçler, Kruger’a karşı yüksek teknolojili silahların yanısıra, tanık koruma programından bir haini de kullanacaktır.

IMDB Puanı: 6.0
Yapımı : 1996 – ABD
Tür : Aksiyon , Dram , Suç
Süre: 115 Dak.
Yönetmen : Chuck Russell
Oyuncular : Arnold Schwarzenegger , James Caan , James Cromwell , Vanessa Williams , James Coburn

FULL HD izle

Film Hakında Yorumlar
3 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. Saymın 14 Temmuz 2013 - 3:35

    Arnold, Sylvester stallone, Van damme bunların bütün filimlerini izlemişimdir kücüklüğümüz bunlarla geçti ama hiç unutman vandame filiminden sonra gaza gelip dönertekme atarak soba üstündeki caydanlıgı düşürdüm, ne bileyim babamın zamanında Bruclee filimleri meşhur oldugunu, sonradan Bruclee filimlerine merak sardım bağırma ses tonu harici bütün dövüş sanatlarını babam zaten öğrenmiş, şimdi fabrikada vardia ustası bende ona usta diyorum ama kimse gercegi bilmiyor… :)

  2. mesut 11 Kasım 2013 - 1:09

    süper.aksiyon.film.herkese.tavsiye.ederim

  3. Yonetmen 29 Kasım 2013 - 19:09

    Arnold Schwarzenegger adı filmin ne kadar güzel olduğunu anlatmaya yeterli bence :)

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat