Evrenin Askerleri İntikam Günü – Universal Soldier Day of Reckoning İzle

Evrenin_Askerleri_Intikam_GunuEvrenin Askerleri İntikam Günü izle  Universal Soldier Day of Reckoning izle Yaşamayı başaran askerler Luc Deveraux ve Andrew Scott hakimiyetin Evrenin Askerleri’ne geçtiği yeni bir dünya düzeni için savaş vermek zorundadırlar. Şimdi kendi aralarındaki güçsüzleri ayıklama zamandır. Zira hükumet tarafından kullanılan bir grup askerin beyni yıkanmıştır. Luc bu askerleri bir araya getirerek, empoze edilmiş anıları ve düşünceleri silmek ve askerleri özgür bırakmak ister. Ama John adında bir asker Luc’a karşı gelir ve anılarının sahte olduğuna inanmaz. Luc ve ekibi John’un evini bastığında kazara karısı ve kızı da öldürülür, kendisi de ağır biçimde dövülür. uzun süre hastanede hafızasını kaybetmiş olarak yatar ama toparlandığında bütün hayatını kaybetmesine Luc’un neden olduğunu da anımsar. Şimdi en güçlü intikam duygularıyla Luc’un peşindedir.

IMDB Puanı: 5.1
Yapım: 2012 – ABD
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim
Süre: 114 dakika
Yönetmen: John Hyams
Oyuncular: Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Dolph Lundgren, Mariah Bonner, David Jensen

FRAGMAN

FİLMİ İZLE

Film Hakında Yorumlar
5 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Nihat 02 Mart 2013 - 3:04

  Öncelikle admin arkadaşın emeklerine sağlık. Filme gelecek olursak şahsen izlerken ben çok fazla sıkıldım. Bu kadar sıkıcı olacağını sanmaz idim. Benim düşüncem böyle.

 2. Fırat 02 Mart 2013 - 5:04

  İzlenebilir ama çok aksiyon beklemeyin . 10/5

 3. ibrahim 08 Mart 2013 - 0:41

  fena deyil aksiyon yok macera yok 5 filmi iyi olsun hic olmasa tesekkürler

 4. metin ozan 11 Nisan 2013 - 22:54

  filmin sonu çok iyi bitti

 5. burhan 17 Nisan 2013 - 16:42

  ben bukadar sıkıcı olacağını dşünmemiştim baştan sona kadar filmi anlamakta zorluk yaşadım üzgünüm Jean-Claude Van Damme Dolph Lundgren kötü filmdi :( ama sizi çok seviyorum

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat