Falling Down – Sonun Başlangıcı İzle


Trafik tıkanmış. Terör şehri donatmış. Falling Down Dükkanlarda ve restoranlarda müşterilere saygı kalmamış. Büyük şehirde hayat, herkesi çileden çıkarabilir. Fakat Bill Foster çileden çıkmıştan da öte. Sıcak bir yaz gününde, tıkanmış bir trafikte, fırın gibi sıcak arabasında evine gitmeye çalışan sıradan bir adam, arabasını trafiğin ortasında bırakıp, kentin içine dalarak vahşet saçmaya başlar. *Oscar ödülü sahibi Michael Douglas günlük yaşamın korkularıyla tüm dünyaya savaş açar Foster rolünde. Sonun Başlangıcı Rol arkadaşı yine Oscar Ödülü sahibi Robert Duvall ise, Foster’ın saldırılarını durdurmakta kararlı bir polis rolünde. Sonun Başlangıcı ise, ikisinin ortak hikayesi.

IMDB Puanı: 6
Yapım:1993 – ABD, Fransa
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Süre: 113 dakika
Yönetmen: Joel Schumacher
Oyuncular: Michael Douglas, Robert Duvall, Barbara Hershey, Kimberly Scott, Tuesday Weld
Senaryo: Ebbe Roe Smith

Türkçe Dublaj

Altyazılı

Tekpart

Tekpart

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
7 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. duman 10 Aralık 2012 - 1:30

  seyredemiyoruz..ne oluyor acaba

 2. admin 10 Aralık 2012 - 2:01

  Kontrol edildi, sorun yok.

 3. toulnay 11 Aralık 2012 - 23:28

  kokmuş toplumun lanet insanlarına hep bu adamın yaptıklarını yapmak istedim.film harika çok sevdim 10 üzerinden 9

 4. C.ÇETİNKAYA 16 Aralık 2012 - 21:50

  kesinlikle izlenmesi gereken bir film .MİCHAEL DOUGLAS oyunculuğun zirvesinde diyebiliriz. Sağol yönetici arkadaş .Aynı kalitede başka filmleride bekliyoruz .

 5. trda 06 Ocak 2013 - 22:48

  iyi sayılmaz.

 6. Dusunen Adam 09 Eylül 2014 - 11:45

  Geri kalmis toplumlarin en buyuk problemi sirasiyla ihtiyarlar, kadinlar ve yetiskin erkekler! ihtiyarlar zaten umutsuz vaka. kadinlar carpik duzeni surdurmek uzere birbirlerini teslimiyete ve caresiz olduklarina iknaya zorlayan ve gelecegin cocuklarini tutsak zihniyete hapseden aktorler. kendilerinin ezilmelerini bile kendileri “normal” olarak gosteriyor! ve erkekler de ayni sekilde birbirlerini kiroluga ozendiren ve duzenbazligi marifetmis gibi algilamaya merakli yaratiklar. Uzayli olsam insan irkini dunya uzerinden silerdim. Milyonlarca yildir yalnizca bu kadarcik evrim gecirmeleri de ne kadar beceriksiz olduklarinin kaniti… Dunyadaki canlilar biz olmadan da yasar, ama biz varoldugumuz surece diger tum canlilar yokolmaya mahkum olacaklar.. biz iste boyleyiz… kotumser miyim? hayir, gercekciyim!

 7. rr 12 Kasım 2014 - 20:02

  Güzel filmdi

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat