Fargo Filmini FULL HD izle

Fargo-filmini-full-hd-turkce-dublaj-izle

FİLM TELİF HAKLARI SEBEBİ İLE KALDIRILMIŞTIR..

Minnesota’da araba satıcısı olarak çalışan Jerry Lundegaard (William H. Macy), 1987’de mali sorunlarını sona erdirecek bir plan yapar. Çalıştığı yerdeki Shep Proudfoot adındaki eski hükümlü tamircinin vasıtasıyla, Gaear Grimsrud (Peter Stormare) ve Carl Showalter (Steve Buscemi) ile, karısı Jean’ı kaçırmaları için anlaşır. 80.000 $ tutarındaki fidye karşılığında kadın serbest bırakılacak, Jerry de bu paranın yarısını alacaktır. Jerry’nin gizli planı ise, zengin ve aksi bir adam olan kayınpederi ve patronu Wade Gustafson’a, istenen fidyenin 1.000.000 $ olduğunu söylemek, aradaki büyük farkı da borçlarını kapatmak üzere kendine ayırmaktır.

Mali sıkıntıda olan bir oto galerici kayın pederinden para koparmak için karısını kendi kiraladığı iki serseriye kaçırtır. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Serserilerden biri yolda bir polisi öldürür. Karlarla kaplı küçük bir kasabanın hamile polis memuru olaya el atar. Deliller onu kaçırılan kadının Kocasına götürecekdir. Coen Kardeşler’den bir kara mizah klasiği.

IMDB Puanı: 8.2
Yapımı : 1996 – ABD , İngiltere
Tür : Suç , Dram , Komedi
Süre: 98 Dak.
Yönetmen : Joel Coen, Ethan Coen
Oyuncular : William H. Macy , Frances McDormand , Peter Stormare , Steve Buscemi , John Carroll Lynch

Film Hakında Yorumlar
5 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. TRASCI61 25 Haziran 2013 - 10:10

  favori filmlerimden birisi cok guzel bir film siddetle tavsiye edilir

 2. cngztrn 26 Haziran 2013 - 16:43

  koca çınarın gölgesinde boy atmaya çalışan bir küçük ağaç çaresizliğinde çok zengin olmayı amaç edinen hatta bu uğurda karısını bile öldürtmeyi göze alan ama herşeyi yüzüne gözüne bulaştıran bir adamın hikayesi..güzel bir film..sürükleyici..

 3. Fidem 26 Haziran 2013 - 17:57

  Oldukça etkileyici insana pes dedirten bir gerçek olay.Müthiş sürükleyici,tereddütsüz izlemenizi öneririm…

 4. mikankros 16 Temmuz 2013 - 6:30

  Vay be adam ne psikopatmış eğer olay gerçekse adam ağaç biçicide adamı rendelemiş…

 5. yılmaz 05 Ocak 2014 - 22:37

  Saçma sapan bir film daha Hey gidi Hey yani gerçek olay diyor aman yarabbi keşke masal olsaymış zamanını sevmeyenler için birebir…

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat