Göl Zamanı Filmini izle

  IMDB Puanı
:
5.4
  Vizyon Tarihi
:
2013 - Türkiye
  Tür
:
Dram
  Süre
:
103 Dakika
  Dil
:
Türkçe
  Oyuncular
:
Emre Canpolat, Begüm Birgören, Cemil Büyükdögerli
  Yönetmen
:
Cafer Özgül
  Etiketler
:
, , , , , ,

Yılın son yerli filmlerinden olan Göl Zamanı filmi 1930’lı yılların Türkiye’sinde geçerken ülke adeta Atatürk devrimelrine geçişin acemiliğini yaşamaktadır. Refik ve Ahmet ise Tıbbıyeden mezun iki arkadaştır. İkili birlikte Anadoluyu gezmek için yola çıkarken kendilerini Eğe’nin bir kasabasında bulurlar. Burada kendilerini misafir eden Haşim Bey’in kızına aşık olırlar.. Refik aşık olduğu kızı yüzüstü bırakarak avrupaya giderken Ahmet ise ELif’e yakın olabilmek için kasabaya yerleşir.

yani Göl Zamanı filminin yönetmenliğini Cafer Özgül yapmış ve Emre Canpolat, Begüm Birgören, Cemil Büyükdögerli başrollerini paylaşmıştır. 103 Dakika dakika süren film türkçe olarak uyarlanmakla beraber IMDB den 5.4/10 puan almayı başarmıştır. Göl Zamanı filmini donmadan full izlemekle beraber partlı sistem olarak seyredebilirsiniz. EvrenselFilm takipçilerinize özel hazırlanan filmi izledikten sonra paylaşmayı unutmayın :) İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. hülya 18 Nisan 2015 - 16:17

    çok sıkıcı bir film tavsiye etmem arkadaşlar..

  2. Süleyman Alıçlı 16 Haziran 2015 - 3:23

    cumhuriyet Türkiye’sinin üst(elit) sınıfında geçen umutsuz bir aşkın hikayesi. uçarı umarsız bir cumhuriyet bireyinden karşılık alamayan bir kadının kırık gönlünü yansıtıyor film. Bu da filme hüzün veriyor. Yeni kurulan cumhuriyet Türkiye’sini merak edenler içinde izlenecek tarihi bir film özelliği yansıtıyor..herkese tavsiye ederim izlemesini.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat