Hombre – Asi kabadayı İzle

Hombre-izle
Hombre izle  Asi kabadayı izle Paul Newman’ı küçük bir çocukken, Apaçiler kaçırmış ve kendilerinden biri gibi büyütmüşlerdir. Ailesinden bir arazinin miras kalması üzerine beyaz adamlığa geri dönmesinin ardından, Newman kendisini New Mexico’da bir at arabasında bulur; yanında alıngan bir dul rolünde Diane Cilento, fırsatçı bir Kızılderili simsar rolünde Fredric March ve Meksikalı araba sürücüsü rolünde Martin Balsam’dan oluşan karışık bir yolcu grubu vardır. Grup, yolculuğun ortalarına doğru Richard Boone’un canlandırdığı bir başka yolcuyla işbirliği içindeki bir çete tarafından durdurulur. Newman, Apaçi eğitimini gözler önüne sererek birkaç çete üyesini öldürür ama bazıları Kızılderililer’e nefretini açıkça belirttiği için yolculara daha fazla yardım etmeye gerek görmez.

IMDB Puanı: 7.3
Yapım: 1967 – ABD
Tür: Western
Süre: 111 dakika
Yönetmen: Martin Ritt
Oyuncular: Paul Newman, Martin Balsam, Fredric March, Barbara RushDiane Cilento

Tekpart

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
4 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. ant 30 Ocak 2013 - 1:06

  vakit ayırmaya değer. 10 üzerinden 8 alır.

  TEŞEKKÜRLER ADMİN

 2. duygu uyguray 03 Şubat 2013 - 14:39

  sevgili evrensel vestern flimlerini çok seviyorum bu harika flimde beni maziye götürdü. ben 76 yaşındayım ve 70 senedir flim izliyorum. sizinle kendimi sinmaya gitmiş gibi hissediyorum. teşekkür ederim.

 3. isyankar diyorki 14 Şubat 2013 - 20:51

  bende westren hastasıyım daha eski filimleri yüklemenizi rica ediyorum clint esvudun filimleri mesala emeğinize salık diyorum tebrikler

 4. ayhan 16 Şubat 2014 - 10:41

  vestel sinema ve kızılderili flimlere bayılırım tşk çok güzel flimler var

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat