I Will Follow You Into The Dark izle

  IMDB Puanı
:
5.0
  Vizyon Tarihi
:
2012 - USA
  Tür
:
Dram, Korku, Gerilim
  Süre
:
112 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Mischa Barton, Ryan Eggold, Leah Pipes
  Yönetmen
:
Mark Edwin Robinson
  Etiketler
:
, , , ,

Sophia’nın anne ve babası 6 ay ara ile ölmüştür. Yeni sevgilisi “Adam” ile hayata tutunmaya çalışan Sophia birdenbire onunda kaybolmasıyla şoke olur ve aramaya başlar. “Adam”‘ın kaybolması onu çok üzmüştür ve bu işi çözmek için sonuna kadar gidecektir. I Will Follow You Into The Dark izle.. İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
3 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. dewo 02 Şubat 2014 - 7:33

    Film izlenebilir ama öyle çok da birşey beklememk lazım. Ölümden sonra yaşam, tanrı ve hayatı sorgulama gibi konular ele alınmış.

  2. ceren 02 Şubat 2014 - 10:30

    bana göre güzeldi…

  3. ESVET ÖZER 10 Nisan 2014 - 6:37

    bu filmde ALLAH’ı inkar etme dışında her şey doğru..çünkü,özellikle ABD de de şehirler pentagram üzerine kurulu bu şeytanın orada yuvalanmasını anlatıyor..ABD ye 1900 lerin başlarında çok cadı ve büyücü göç etti,ve bunlarda para çok olduğundan ve etkin olduklarından,kara ley hatlarına bazı evler ve büyük binalar inşa ettirdiler,ve orada büyü ayinleri yaptılar..öldüler yada ölmediler ama büyü etkileri o apartmanlarda hala devam etmekte..yani doğru bu,boyut kapıları ve cinlere olan manyetik kapıları açtılar ve kapatmadılar..aynı zamanda geçitler arasında yolculuğu yani boyut ve zaman yolculuğunu da anlatıyor bu film..burada ALLAH’ın tekrar yaratacağına inanmayanlara şunu diyorum,yada ahirete inanmayanlara,dünyamızda 4 mevsim var,kışın ağaçları ve tabiatı öldüren ALLAH ilkbaharda nasılda onları diriltiyor,buna inanıyorlar da neden tekrar aynen yaratılmaya inanıyorlar..ve dünyamız manyetik bir alan ve enerjiden ibaret,herşeyi kayıt ediyor,eğer ki bir yerde mutsuzluk olmuşsa o gelecek kişilere sirayet ediyor,eğer ki orada mutlu pozitif enerji varsa ileriki yıllarda hasta bile gelse iyileşebilir..ama film yarıdan sonra ilerliyor ve hızlanıyor

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın


kapat