Kazanova – Casanova İzle


Eskilerde Venedik.. Bir adam ve bir bayan.. Birtanesi aşıklara ilham kaynağı olmayı başarmış efsanevi maceraperest.. Diğeri ise kendisine hem katıksız sadakati, hem de tutkuyu aynı anda sunabilecek benzersiz erkeği arayan ve o güne kadar bu konuda çok ama çok hayal kırıklığına uğrayan döneminin zamanının yetenekli yazarları arasında yer alan bir kadın..
Giacomo Casanova, Francesca Bruni’yi keşfettiğinde, hayatında ilk kez Casanova’nın kadınların karşı koyamadığı efsanevi cazibesini reddetme cesaretini gösteren bu kadına çılgınca aşık olur ve onun hayallerindeki romantik adam olmak için bütün yeteneklerini seferber eder. Casanova’nın bile fethedemediği kaleler vardır… Öte yandan Katolik Kilisesi temsilcilerini tarihin en büyük günahkarı Casanova’yı ele geçirmekle görevlendirmiştir. Casanova, avcılarının tuzağına eğer düşerse en dipsiz zindanlarda çürümeye terk edilecektir.

Daldan dala atlayarak kadınların gönlünü çelmekte usta olan Casanova, Venedikli bir güzelin karşısında bu becerisini konuşturamaz. Genç adamın yakışıklılığından hiç etkilenmeyen Venedikli kadın, Casanova’ nın aşkın gerçek anlamını keşfetmesini sağlayacaktır. Aradığı karşılığı bulamayan genç adam Venedikli kadını takıntı haline getirir. Yoksa Casanova aşık mı olmuştur?

Gösterim tarihi: 31 Mart 2006
IMDB puanı: 6.5/10
Yapım: 2005
Oyuncular: Heath Ledger, Sienna Miller, Jeremy Irons, Lauren Cohan, Lena Olin, Natalie Dormer, Andrea Osvárt, Charlie Cox, Helen McCrory, Oliver Platt, Kristy Dibiccari
Tür: Komedi, Macera, Romantik
Senaryo: Michael Cristofer, Jeffrey Hatcher, Kimberly Simi
Yönetmen: Lasse Hallström
Alternatif İsim: Femur, Casanova, Giacomo Casanova, Казанова

Okru-Türkçe Dublaj HD

Film Hakında Yorumlar
1 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. mariaozlem 26 Temmuz 2013 - 22:59

    filmi alt yazılı olarak yükleyebilirmisiniz ? ayrıca yine alt yazılı olarak heath ledger in dört cesur arkadaş filminide yüklerseniz süper olur :) zengin film arşiviniz için ayrıca çok tbrik ederim. İyi ki varsınız..

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat