Korku Kapanı 6 Full izle – Wrong Turn 6 izle

  IMDB Puanı
:
5.4
  Vizyon Tarihi
:
2014 - USA
  Tür
:
Korku
  Süre
:
91 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Anthony Ilott, Aqueela Zoll, Sadie Katz
  Yönetmen
:
Valeri Milev
  Etiketler
:
, , , , , ,

Batı Virginia tepelerinde yer alan tatil yeri Hobb Springs’e giden Danny ve arkadaşları gizemli bir mirasın peşine doğru sürüklenmiştir. Hotelde Hobb Springs’de onlarla tuhaf bir eş olan Sally ve Jackson ilgilenmektedir… Danny’e atalarından ve daha önce tanımadıkları aile ferdlerinden bahseden Sally ve Jackson bir anda Danny’nin kafasını karıştırırlar. Danny nin ataları yamyamlık ve bu tarz tabu ritüelleriyle uğraşan bir soy olmuştur. Şimdiye kadar aile içinden sadece Danny dışta bir yaşam sürmüş ve oralara kadar gelmiştir. O andan itibaren Danny arkadaşları ile ailesi arasında bir seçim yapmaya zorlanır.. 91 Dakika boyunca başından ayrılmak istemeyeceğiniz filmin başrollerinde Anthony Ilott, Aqueela Zoll, Sadie Katz yer almakta ve yönetmenliğini Valeri Milev yapmıştır. Oylama sonunda 5.4/10 IMDB puanına sahip olan Korku Kapanı 6 – Wrong Turn 6 filmi 2014 – USA yapımıdır. Korku Kapanı 6 filmini donmadan ve takılmadan izleyebilir ve sosyal ağlar olan facebook, twitter, google plus gibi sitelerde arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. HD film siteniz EvrenselFilm kalitesinde izlemeniz için hazır.. Eğlenceli seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
4 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Nazım 17 Ekim 2014 - 11:42

  bu türün ve serinin meraklısı için iyiydi film. ayrıca birbirinden güzel hatunlar da var :) erotizm biraz fazla kaçmış. 10/6

 2. SHADOWLAND PRENSİ 19 Ekim 2014 - 15:40

  bazen içerisine saçma unsurlar karışsa da korku kapanı serisini seviyorum.Bu deforme ucubeler her zaman gereksiz insanları gebertip temizlemişlerdir.hatta aşağılık cesetlerini de yiyerek faydalı bir iş daha yapıyorlar.Onları izlemeyi seviyorum.Gerçek hayatta da bu tip faydalı varlıkların olması gerekir.Ortalıkta yer kaplayan ölmesi gereken bi işe yaramayan toplumu hantallaştırıp yozlaştıran namussuz çok sülük var.

 3. nurhan 23 Ekim 2014 - 15:52

  çok vasat sıkıcı begenmedim.

 4. Sılll 26 Ekim 2014 - 16:20

  Konu bambaşka bir yere gelmiş. Fazla cinsel içerikli olmuş ama wrong turn ne kadar saptırırsa da izleniyor işte

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın


kapat