Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor İzle

uncle-boonmee-who-can-recall-his-past-lives-amcam-onceki-yasamlarini-izle
Loong Boonmee raleuk chat izle  Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives izle  Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor izle Boonme Amca, böbrek yetmezliğinden ölmek üzeredir; taşradaki evine çekilmiş, son günlerini sevdikleri ve akrabalarıyla geçirmektedir. Bir akşam, yemek sofrasında, rahmetli karısıyla oğlunu görür. Boonme, ölmüş yakınlarıyla sohbetleri sayesinde öbür dünya hakkındaki sorularına yanıt bulabilecek midir? ‘Büyüyle örülmüş bir şaheser’ sözleriyle övülen Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor, metafizik konularının yanı sıra ilkel inançlara ve yeniden doğuşa göndermeler yapsa da aslında şefkat hakkında.

IMDB: 6.6
Yapım: 2010 – Tayland, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İspanya
Tür: Dram, Fantastik
Süre: 114 dakika
Yönetmen: Apichatpong Weerasethakul
Oyuncular: Matthieu Ly, Natthakarn Aphaiwonk, Thanapat Saisaymar, Jenjira Pongpas, Sakda Kaewbuadee

Tekpart

Tekpart

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
5 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Eylem 10 Şubat 2013 - 16:33

  Kötü eleştiriye kapalı heralde dün yazdıklarımı yayınlamadığınıza göre…

 2. admin 10 Şubat 2013 - 18:37

  İlk kez yorum yapıyorsunuz ve yaptığınız yorum da olumsuz. Bu sitenin müdavimleri şunu çok iyi bilirler ki, bir filmi beğendiğinizde de, beğenmediğinizde de yorum yazarsınız ve bu yorumlar sayesinde, daha önce izlemeyenler bir fikir sahibi olur. Sonuç olarak “beğenilen birşey alkışlansın, beğenilmeyen yerilsin”, istediğimiz budur. Beğenilen filmlere yorum yok, beğenmediğinizde kolayca “beğenmedim” yazın..?? Yok öyle şey. Herkese iyi seyirler..

 3. Arenas 13 Kasım 2013 - 2:02

  Boş vaktiniz varsa izleyin. 10/6 ederdi bence.

 4. mümin 02 Ocak 2014 - 1:44

  filim yavaş ama izlene bilir bir filim

 5. filmcini 24 Ocak 2016 - 21:30

  Filmden çok bir şey anladığımı söyleyemem ama bende bıraktığı tarifleyemediğim bir duygu nedeniyle izledim. Sanırım tekrar da izlerim bir zaman sonra. Bazı filmleri sonra sonra anlayabiliyorum. Bu arada tarifleyemediğim duygu kesinlikle kötü değil, aksine çok eskilerde kalmış hafif hüzünlendiren ama bir o kadar da huzur verici bir duygu.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat