Kuzeybatı – Nordvest izle

nordvest-turkce-altyazili-izle
Casper yakın arkadaşı Robin ile göçmen olan Jamal’e çalıntı mallar satmaktadır. Casper her neşekilde ve olursa olsun para kazanmayı ve lük yaşamayı istemektedir. Kendilerini kullandığını düşündüğü Jamal’ın yanından Björn ile tanışınca uzaklaşır. Onun içinde birşeyler çalar ama zamanla farklı ve kazançlı işlere yaparak grupta sevilen biri olur. Robin in vazgeçmesi sonucu kardeşi Andy’i uyuşturucu kuryeli işine alan Casper, eski çalıştığı Jamal’ın kendisiyle çalışması için baskısına nasıl karşılık verecektir. Lüks yaşam isteği, aile sevgisi ve kötü işler arasına sıkışmış Casper’ın en büyük düşmanı kim?

IMDB Puanı: 7.3
Yapımı : 2013 – Danimarka
Tür : Aksiyon, Suç
Süre: 86 Dak.
Yönetmen : Michael Noer
Oyuncular : Gustav Dyekjær Giese, Oscar Dyekjær Giese, Lene Maria Christensen

Part.1

Part.2

Kuzeybatı – Nordvest Tekpart izle

Film Hakında Yorumlar
4 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Kenzul Umma-l 17 Ağustos 2013 - 20:43

  İnsana Ders Olacak Musibetlerle Dolu Bir Film Gayet Güzel İzlenir…!

 2. Ottoman 21 Ağustos 2013 - 10:15

  Bizim gençliğin hızla gittiği yönü anlatan bir film. İş olanağı sağlamaz, Evladını takip eden bir aile olmazsa sonuçlarını çok iyi anlatan bir film. Çocuk sahibi aileler mutlaka izlesin. İzlesin ve ibret alsın.

 3. Dan 09 Kasım 2013 - 21:43

  Dünyanin her yerinde bazi suc odaklari vardir, dislanmis insanlar kendilerine yeni bir düzen kurduktan sonra etrafa bulasirlar ve yavas yavas yayilirlar, tam O sinirda kalan bir cocugun öyküsü.

 4. nazmi 12 Şubat 2015 - 3:40

  devam…………

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat