Osama Bin Ladin Baskını – Seal Team Six The Raid izle

Seal-Team-Six-The-Raid-on-Osama-Bin-Laden-izle
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden izle Söylentilere göre Usame Bin Laden ortaya çıkar ve bir grup özel US Navy SEAL askerin hedefi olur.

IMDB :5.4
Tür: Aksiyon
Yapım: 2012 – ABD
Yönetmen : John Stockwell
Oyuncular: Cam Gigandet, Anson Mount, Freddy Rodríguez

Tekpart

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
5 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Nihat 16 Şubat 2013 - 17:04

  Satılmışlığın filmmi idi. Birde kendilerini yenilmez sanan ABD askerlerinin saçmalığı …

 2. soner 17 Şubat 2013 - 8:09

  Cıa nın yetiştirdiği , aptal oğul busch un petrol firmasının ortağı bir adam, ne zaman öldüğü belli olmayan bin ladin, sivilleri öldürmemek için bir yerlerini yırtan, ama bir yandan da amerika da milyon u geçen masum insanların katli, kadın lara tecavüz de dünya devi amerikan askeri ancak bu kadar masum anlatılabilir.

 3. hüseyin 21 Şubat 2013 - 4:02

  cok masum amerıkan askerlerının kendılerını ovmekten baska bişeyii konu almamışlar. pkistan hükümeti armut toplamışlar. KOMİK izlerken güldüm biraz birazda üzüldüm.

 4. emre 21 Şubat 2013 - 21:24

  arkadaslarım %100 haklı national geographic yaudi kanalı abd de kendisini masum yapıyor bin laden i baba burs kurtalıcım diyordu. bin laden müslüman değil o abd nin oyunudur.

 5. jaqu 22 Şubat 2013 - 7:00

  Adamlar yaptığı en ufak birseyi büyüterek dünyanının en iyisiyiz demeye devam ediyorlar bizim ülkede hala gündemde türban davası var ve müslüman düşmanı olan hiçkimse peygamber övküsünü olan biz türklerden değildir.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat