Silahların Gölgesinde Filmini FULL HD izle

The-Way-of-the-Gun-silahlarin-golgesinde-full-hd-turkce-dublaj-izle
Onlar aslında iyi insanlar ama hayattakı tek amaçları daha çok para kazanmak olduğu için kirli işlere el atmış insanlar. Birinin ismi kayıtlarda Bay Parker (Ryan Phillippe) ve diğerinin ismiyse kayıtlarda Bay Longbaugh (Benicio Del Toro) olarak geçmektedir. Hayatlarına yol vermek istemektedirler ancak parasız olduklarından pek hayatları yolunda gitmemekteydi ve işte bir gün şans kaderlerine çıkar ancak sandıkları kadar iyi bir şans değildir bu. Sperm kliniğinde bulunan ikili tesadüfen ismi Robin olan bir genç kadının (Juliette Lewis) iki koruma ile girdikleri doktorda konuştuklarını duyarlar. Kadın bir ailenin taşıyıcı anneliğini yapmaktadır ve $1,000,000 dolar alacaktır bunun için. İkili tam zamanında harakete geçerler fakat işler beklendiği gibi yürümese de Robin isimli kadının kendi hatasıyla onu yakalarlar. Artık yakında fidye isteyecektirler ve alacakları 15 milyon dolar gibi büyük bir miktarla zengin olup hayatlarını sürdürecektirler. Ancak ikili birçok şey öğrenecektirler. Öncelikle bu kadın çocuğunu aynı ailenin oğullarından yapmıştır ve ayrıca fidye isteyecekleri kişi de pek sıradan bir zengin değildir. İşte o zaman silahların gölgesinde bir macera başlar.

Sıradan ve beceriksiz iki suçlu hayatlarındaki en büyük işe kalkışırlar. Karşılığında 1 milyon dolar fidye istemek için zengin bir çifte taşıyıcı annelik yapan Robin’i kaçırırlar. Hale ve Francesca Chidduck çiftinin bebeklerine hamile olan kızın hayatını riske atmayacaklarından emindirler. Fakat meydan boş zannedip yanılmışlardır. Kaçırma olayının hemen ardından mafya bağlantılı avukat Joe Sarno (James Caan) ve iki adet kiralık katil peşlerine düşer. Bu arada Parker, Robin ile duygusal bir bağ kurmuştur…
Olağan Şüpheliler filmiyle En İyi Senaryo dalında Oscar kazanan Christopher McQuarrie’in ilk yönetmenlik denemesi olan yapımın başrollerini Ryan Phillippe, Benicio Del Toro ve Juliette Lewis paylaşıyor.

IMDB Puanı: 6.6
Yapımı : 2000 – ABD
Tür : Aksiyon , Suç , Dram
Süre: 119 Dak.
Yönetmen : Christopher McQuarrie
Oyuncular : Benicio Del Toro , Ryan Phillippe , Juliette Lewis , James Caan , Taye Diggs

HD izle

Film Hakında Yorumlar
1 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. Serkan 01 Temmuz 2013 - 3:30

    Zamanının en iyilerinden tekrar izlemek zaman kaybı olmaz

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat