Sınırsızlar Kulübü Türkçe Dublaj İzle

  IMDB Puanı
:
8.1
  Vizyon Tarihi
:
2013 - USA
  Tür
:
Dram, Tarih, Biyografi
  Süre
:
117 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Matthew McConaughey, Jennifer Garner
  Yönetmen
:
Jean-Marc Vallée
  Etiketler
:
, , , , , ,

Gerçek hayattan uyarlanan film uyuşturucu bağımlısı ve HIV taşıyıcısı Ron Woodroof’un hayatından esinlenilerek beyaz perdeye aktarılmış. Doktorların yapmış olduğu teşhisler sonrası FDA kurumundan yasal olarak kullanabileceği AZT yi alan Ron, ölümün eşiğine doğru ilerlediğinin farkındalığına varır. Bu film doktorların 30 günlük ömrün kaldı demesine rağmen kendi yöntemleriyle 2191 gün hayatta kalan Ron Woodroof un hayata karşı mücadelesini anlatıyor. Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club Full izle.. iyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. queen 22 Ocak 2014 - 1:08

    güzel filmdi tavsiye ederim. aids’ in insanı düşürdüğü durumu çok iyi ele almış.

  2. afom 24 Ocak 2014 - 1:28

    kesinlikle izlenmeli:) siteyi çok beğeniyorum,tüm filmleri buradan takip ediyorum.Alt yazı güneş ışıklarına gelince gözükmüyor sürekli sarı kullanırsanız daha memnun oluruz.Tüm ekibe yürekten teşekkürler..:)
    ****spoiler***
    teknolojimiz bir çok çağın hastalığını anında yenecek potansiyelde ama şu anda ilaç sanayide en büyük pay AIDSin tedavisini bulmuyorlar çünkü bundan büyük kazançlar sağlıyorlar.Filmde bunu konu alıyor ve üç kağıtçı bir adamın hastalıktan sonra kar amaçlı başlayıp ilaç firması devine dava açıyor ve insanlara yardımcı oluyor..Hayatı her anının doyasıya tadını çıkarmak elimizde..Ne zaman moraliniz bozulsa gidin huzurevi ziyareti yapın yaşlı insanlarla konuşun,hasta ziyretinde bulunun, akli dengesini kaybetmiş insanların bakım evine gidin, gidin ki aslında size her gün sıkıcı gelen hayatın aslında binlerce kişinin hayali olduğunu öğrenin, yerinizde olmak için neleri feda edeceğini öğrenin.. esen kalın :)

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat