Tabula Rosa İzle

  IMDB Puanı
:
  Vizyon Tarihi
:
2016 - Türkiye
  Tür
:
Dram
  Süre
:
86 Dak.
  Dil
:
Yerli Film
  Oyuncular
:
Bestemsu Özdemir , Yiğit Kirazcı
  Yönetmen
:
  Etiketler
:
, , , , , , , , ,

Sinan, birgün dikkatsizce yürüyen bir kadını kazadan kurtarır. Para dolu bir çanta taşıyan kadın, geçici hafıza kaybı nedeniyle adını ve paranın kaynağını bilmemektedir. Aralarında gelişen beklenmedik aşk, zor günleri de beraberinde getirir. Keyifli seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. İsimsiz! 13 Ocak 2017 - 18:31

    İşler duwende Azeriler bizim dostumuzdur deyib yaltaqliq edirler bu türkler amma Azererin duwmeni olan erminini terifleyen film cekirler halbuki bir nece il evvel gua Azeri filmi adinda Yahşi cazibe dizisi cekdiler dizinin sonunda Gua Azeri olan baş rol oyuncusunu pislediler hemen rol sahibi erinin pulunu alib qacdi eride evvelki sevgilisi ile evlendi! Her şey göz qabagindadi sizin qardawliginizda dostlugunuzda bu qederdi gedin girin ermenilere bizim bawimiza getiren musibetleri sizinde bawiniza getirenden sonra yene gelersiz bizim yanimiza ! Onda da size artiq bizde yer olmayacaq!!!

  2. zülfükar 09 Eylül 2017 - 16:16

    Film çok güzel olmuş ve insanların izlemesi gerek Anadolu böyle bir şehirdi işte zamanında insanların iç içe yaşadığı bir arada mutlu güzel zamanlar ama şimdi ise çok uzak işlenilen konu ise çok güzel olmuş.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat