Tanrı Amerika’yı Korusun – God Bless America İzle

0512118WRAP_r3
Tanrı Amerika’yı Korusun God Bless America izle Karısından ayrı yaşayan Frank, hasta ilişkilerden ve hastalıklı sevgilerden nefret eder bir durumdayken bir de 11 yıldır çalıştığı işinden sudan bir bahane ile kovulması psikolojik bunalıma girmesine sebep olur.. Medya için yapılan şov proğramlardan halkın kötü yönde etkilendiğini varsayarak bundan kurtulmanın kendince yolunu aramaktadır.. Ve bunu bulduğunu düşünerek uygulamaya başlar.. Günümüzün insan ilişkilerini deşifre eden güzel bir film

Imdb: 6.3
Yapımı : 2011 – ABD
Tür : Suç, Dram , Komedi
Süre: 105 Dak.
Yönetmen : Bobcat Goldthwait
Oyuncular : Joel Murray, Tara Lynne Barr, Melinda Page Hamilton

Tanrı Amerika’yı Korusun God Bless America HD izle

Tanrı Amerika’yı Korusun God Bless America HD izle

Film Hakında Yorumlar
4 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. emral 05 Mayıs 2013 - 8:32

  bu tur filmler yayından kalkmalı

 2. sekizinci renk 05 Mayıs 2013 - 23:07

  güzel film izleye değer teşekkürler admin…

 3. RoMaSaNTa 08 Mayıs 2013 - 7:24

  Naturel Born Killer’s’dan sonra izlediğim en iyi medya eleştrili film. Bence ülkemizde de böyle biri çıkıp şu popstar,yetenek sizsiniz gibi yozlaşmaya yer tutmuş aç köpek jurileri gebertmeli..

 4. cumhur 17 Ağustos 2013 - 1:54

  Bu film, yarışma programlarının toplumları yozlaştırma amacı doğrultusunda bütün dünya ülkelerine sokulduğunun, ülkemizdeki … ın da aynı amaçla populer edildiğinin ispatıdır.En vahim durum ise medyayı elinde tutan siyonizmin yarışma programları gibi bu filmi de taktik gereği yapmış olmasıdır.(bknz:filmde yahudi karşıtlarının öldürülmesi).Teşekkürler.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat