The Dark – Karanlık Filmini FULL HD Türkçe Dublaj izle

the-dark-karanlik-filmini-full-hd-turkce-dublaj-izle
Wales’deki boşanmış olduğu kocası James’in yeni çiftliğine ziyarete giden Adelle, henüz bir teenage olan kızı Sarah ile ilişkisini düzeltmeyi dener. Bir gün evdeyken üzerinde “Annwyn” yazan tuhaf bir hatıra eşya görürler. Galler mitolojisine göre burası insanların öldükten sonra gittikleri yerdir. Sonrasında bir gün Sarah, kumsalda gözden kaybolur ve onun yerine elli yıl önce ölen bir çoban kızı olan Ebrill gelir. Çiftliğin geçmişinde korkunç gerçekler gizlidir. Adele, kızını bu Annwyn denilen yerden kurtarmanın yollarını aramaya başladığında James ile birlik olmak zorundadırlar.

Kocası James’ten bir süre evvel boşanmış olan Adelle, hayatını yeniden düzenlemek ister. James ile olan ilişkilerine bir şans daha vermek üzere kızı Sarah’yı da alarak; James’in yeni aldığı çiftliğe gider. Yaşamındaki bu karar, tüm felaketlerin de başlangıcı olacaktır. Adelle korkunç kabuslar görmeye başlar. Bu kabuslar birden gerçek olur. Bir gün bir gezi sırasında kızı Sarah kaybolur. Çiftliğin tarihindeki korkunç gerçekleri zamanla öğrenen Adelle, kızlarının nasıl korkunç bir gücün eline düştüğünü anlar. Artık James ve Adelle güç birliği yaparak kızları Sarah’yı kurtarmak zorundadırlar.

IMDB Puanı: 5.3
Yapımı : 2005 – İngiltere , Almanya
Tür : Korku , Gizem , Gerilim
Süre: 93 Dak.
Yönetmen : John Fawcett
Oyuncular : Maria Bello, Sean Bean, Sophie Stuckey

Tekpart

Film Hakında Yorumlar
4 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. deniz 28 Haziran 2013 - 18:21

  ben çok sıkıcı buldum,karakterlerde soğuktu. yavaş bir film. Admine teşekkürlerr

 2. Fidem 29 Haziran 2013 - 0:24

  Gal Mitolojisinden esinlenilmiş bir yapım olduğundan fantastik öğeler bir hayli yoğun.SEAN BEAN hayranı olarak 2.kez büyük bir keyifle izledim.Ayrıca sonunu da iyi bağlamışlar.Tavsiye edilir…

 3. melek 13 Eylül 2016 - 19:53

  ahanda burda filim yok

 4. admin 14 Eylül 2016 - 12:11

  Film düzeltildi.. İyi seyirler dileriz.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat