The Quiet Ones – Sessiz Olanlar izle

  IMDB Puanı
:
5.3
  Vizyon Tarihi
:
2014 - USA
  Tür
:
Korku
  Süre
:
98 Dakika
  Dil
:
Türkçe Altyazı
  Oyuncular
:
Jared Harris, Sam Claflin, Olivia Cooke
  Yönetmen
:
John Pogue
  Etiketler
:
, , , , , ,

Coupland, çalıştığı üniversitede oldukça saygın konuma sahiptir ve bir gün en iyi öğrencilerini seçerek sıradışı bir deneye imza atmak ister.. Tehlikeli ve gizemli yöntemlerle sürdürülen deneyin hedefi biyolojik açıdan gerçek bir hortlak yaratmaktır. Cin veya kötü bir ruh’a ulaşmak için uyguladığı paranormal deneylerin hedefi ise negatif insan enerjisi oluşturmaktır. Genç bir hasta üzerinde yaptıkları deney patlak verir ve aklını yitirerek delirmeye ve sonrasında hayal bile edemeyecekleri şeytani bir varlığa dönüşmeyle son bulur.. Kendi yarattıkları kötülükle bakalım nasıl mücadele verecekler izlerek görelim !… Sessiz Olanlar yani The Quiet Ones filminin yönetmenliğini John Pogue yapmış ve Jared Harris, Sam Claflin, Olivia Cooke başrollerini paylaşmıştır. 98 Dakika dakika süren film türkçe Altyazı olarak uyarlanmakla beraber IMDB den 5.3/10 puan almayı başarmıştır. The Quiet Ones filmini evrenselfilm tadında full izleyerek partlı sistem olarak seyredebilirsiniz. Güncel film siteniz EvrenselFilm sunar.. İyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
8 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. gül 23 Haziran 2014 - 21:22

  film güzeldi fakat bunu bilimkurgu olarak algılamayın gerçekten de hitler ve sonrasında insanlar üzerinde insanlık dışı paranormal araştırmalar yapılmış ve bu deneylerin sonu yapanların aleyhine işlemiştir yani işin esasını bilmeyen bazı kişilerin sovyet rusyanın cinlerle iş yapıyor demesinin sebebi budur ama bunun bilimsel adı paranormal deneylerdir ve gerçeklik payıda yüksek gerçek korku filminden korkanlar korku sahnesi olsun yada olmasın izlemelerini tavsiye etmem bunlar gerçektir tavisyem kurgu korku filmleridir

 2. Cineman 23 Haziran 2014 - 21:47

  Maalesef beklentilerimin altında kalan bir film.Ben daha esrarengiz daha gerilimli ve korkunç bekliyordum.Ama yine de sıkılmadan izlenebilecek bir film.

 3. Demir 24 Haziran 2014 - 13:33

  Filmdeki tek korku ögesi: bi kez kapı açılmıstı kendiliğinden. Baska bi sey beklemeyin. :/

 4. Qosqar 24 Haziran 2014 - 18:48

  Harika bir film sanirim olmus olaylar

 5. Saadet 25 Haziran 2014 - 0:21

  Abi bu ne yaa kendine güvenen izlesin bence ben sahsen cok Fena Yusuf Yusuf Yusuf :((((((((

 6. SHADOWLAND PRENSİ 27 Haziran 2014 - 19:28

  Film pek korkunç değil ,klişelerle dolu,sıkıcı ve oyunculuklar vasat,gidişat çok durağan çok fazla diyalog var ve kelimelerde ağızlarından zor çıkıyor.5,3 İMDB puanı fazla bu filme.filmin doğaüstü konusu nedeniyle bir gerilim oluşturması normal bu da merak uyandırıyor film ancak bu nedenle izlenir.

  Bir yorumda hitler ve Sovyetlerden, bunların yaptığı deneylerden bahsedilmiş.bunlar doğru ama bu deneyler parapsikolojik deneyler değildi.çünkü gerek hitler gibi faşistler gerek Stalin gibi komunistler ateisttir.Ateizm materyalisttir ve materyalizmin ilk şartı evrimdir.bu nedenle cin,peri,büyü,ruh,hayalet,melek..vb. şeylere asla inanmazlar .

  Örneğin hitler in nazi rejiminin ateist doktorları mengele ve haeckel gerek insanlar gerek hayvanlar üzerinde evrimi hızlandırmak ve üstün insana ulaşmak için deneyler yaptı.Onlar bugün bile kanıtlanamamış olan evrimi daha iddia aşamasında tartışmasız kabul etmişlerdi ve hayata geçirmek için deneyler yaptılar.Onlar evrime inanıyorlardı melek,cin,şeytan,ruh,Tanrı..vb. asla inanmıyorlardı.Deneyleri de bu yöndeydi.

  Sovyetlerde bu evrimci mantığı takip etti.amaç canlı insan ve hayvan denekler üzerinde yaşam şartlarını değiştirip zorlaştırarak evrimi hızlandırmaktı bu maddesel deneylerdi.diğer deneylerse Atatürk ün de inandığı kayıp kıta mu mantığından çıkarak insanın his ve beyninin evrimiyle telekinezi,telepati,durugörü gibi yeteneklere kavuşacağına inanmalarıydı.Örneğin bir duvarın arkasını görme gibi.bunlar parapsikolojik değil telekinetik psişik ve ezoterik olgulardı.çocuklar ve sakatlar dahil bir çok insan ve hayvan bu deneylerde acı çekerek öldü.Bunlar scientolojizm ve ezoterizm gibi akımları doğurdu.Deney görüntüleri ve istatistikeriyle ilgili belgesel ve videolar internette var.

 7. yücel 28 Haziran 2014 - 0:20

  vaktiniz ve sabrınız varsa izleyin yada fal açın daha iyi.

 8. loyalgay 20 Temmuz 2014 - 9:02

  gereksiz sakın ama sakın izlemeyiiiiiiinnnnnn..benden size tavsiye. ;)

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat