Unutulmaz Yılbaşı Türkçe Dublaj FULL HD izle

Kumpas-unutulmaz-yilbasi-evrenselfilm-izle

Greta bir mafya kızıdır yılbaşında intihar etmeyi düşünürken Pearse isimli genç biri tarafından kurtarılır. Pearse,nin kardeşi kaybolmuştur ve kendisi bundan sorumludur , ayrıca kendisinin de mafya olduğu bilinmektedir. Greta’nın iki kız kardeşi vardır bunlar Dara ve Marie, onlar ise yılbaşında çılgınca eğlenebilmek için bir parti arayışındadırlar. O gece partide rastlantı sonucu kesişen hayatların hikayesi olayları bambaşka boyutlara taşır.

IMDB: 7.4
Yapımı : 2012, İngiltere
Tür : Dram
Süre: 81 Dak.
Oyuncular: Nichola Burley, Martin McCann, Charlene McKenna

Unutulmaz Yılbaşı Türkçe Dublaj FULL HD izle

Film Hakında Yorumlar
3 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. Tuna 14 Eylül 2013 - 2:08

  Admin teşekkürler, güzel filmler yüklüyorsunuz ve de orijinal.

 2. Bahri uysal 01 Mart 2014 - 23:00

  Fragmanı izlediğim bu filmle yukarıdaki yazan,resimdeki oyuncularla alakası olmayan bi fragman :)) sanırım yanlış koymuşlar :)) Filme gelirsek Greta ne gerek var intiharetmeye arkadaşları Marie ve Dara çılgın kızlar sizi :) Film güzeldi yani izlerken bir sonraki sahnede neler olucak diye merak ediyosun. Nasıl olurda bu filmi izleyip kimse yorum yazmamış.kısa olmasına rağmen izlenir filmlerden .))

 3. Bahri uysal 01 Mart 2014 - 23:02

  pardon doruymuş yorumu tekrar yazim
  Greta ne gerek var intiharetmeye arkadaşları Marie ve Dara çılgın kızlar sizi :) Film güzeldi yani izlerken bir sonraki sahnede neler olucak diye merak ediyosun. Nasıl olurda bu filmi izleyip kimse yorum yazmamış.kısa olmasına rağmen izlenir filmlerden .))

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat