Vahşi Atlar Filmini seyret – Wild Horses izle

  IMDB Puanı
:
4.8
  Vizyon Tarihi
:
2015 - USA
  Tür
:
Suç, Dram
  Süre
:
100 Dakika
  Dil
:
Türkçe Dublaj
  Oyuncular
:
Robert Duvall, James Franco, Josh Hartnett
  Yönetmen
:
Robert Duvall
  Etiketler
:
, , , , , ,

15 yaşında bir çocuk çok öncelerde ölmüştür ve davasıda ölümünün ardından kısa bir süre sonra kapanmıştır. Yürekli bir dedektif bu davayı açmak ve sonuca kendi bulmuş olduğu ip uçlarıyla beraber ilerlemek ister ve tuhaftırki önüne teker teker engeller konulmaya başlar. Bu engelleri aşmaya kararlı olan Dedektif emin adımlarla sonuca ulaşmak için ilerler. En Son çıkan filmleri EvrenselFilm farkıyla izlemeniz dileğiyle iyi seyirler dileriz.


Film Hakında Yorumlar
1 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. Dsgnprk 28 Eylül 2015 - 2:38

    Bir dedektif filmi sanmıştım oysa çok daha fazlasıyla sade bir dram filmiymiş. Harikaydı. Hayatın olağan temposunu yakalayan gerçekliği belki hızlı ve klişe benzerleri yanında biraz ağır tempolu gelebilir ama tavsiye ederim, izleyin.
    Bir de tabii “gay”likle ilgili diyaloglar, çevrilmeyek sözde sansürlenmiş. Bu zamanda bunu yapmak ayıp geldi bana… En hafifiyle çağdışı bir durum. Bırakın “ibne”liği, gayet insancıl mesajları olan bir iki cümle kimseyi “eşcinsel” yapmaz ama galiba, neden bugün Batı’yı kıçından takip ettiğimizin cevaplarından birini verebilir. Milletçe gerçekle olan bağımız eksik. :(:(

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazınkapat