Zor Görev – Chain Of Command İzle

  IMDB Puanı
:
3.6
  Vizyon Tarihi
:
2015 – ABD
  Tür
:
Macera , Aksiyon
  Süre
:
88 Dak.
  Dil
:
Türkçe Altyazılı
  Oyuncular
:
Michael Jai White, Max Ryan, Steve Austin
  Yönetmen
:
Kevin Carraway
  Etiketler
:
, , , , , , ,

Film Oyuncu kalitesi ile adeta göz dolduruyor. Son dönemlerin En İyi Aksiyon Filmleri ararsında gösterilen yapım izleyici yorumu ile Macera ve Aksiyonun hatsafada olduğunu gösteriyor.
Başrollerde Holywood sinemasının ünlü oyuncuları`nın katılımıyla sinema sektörünü oynatan film kadrosunda , Steve Austin , Max Riyan ,ve Michael Jai White gibi isimler yer alıyor. Filmin özeti ise şu şekilde ilerlemektedir.
Webster isimli bir adam operasyon dönüşü talihsiz bir haber alır ve dünyası alt üst olur. Zorlu görev mesaisi içerisinde birçok sorunlar karşılaşan Webster psikolojik anlamda`dazor günler geçirmektedir. Zira görevi gereği stresin insanı kavurduğu bir mesleği olduğu için aldığı haber acılarının üzerine adeta meze olmuştur. Enteresan ve şüpheli haber ise. Webster`ın abisinin acımasızca katledildiğidir. Webster haberi alır almaz yalnız birtek şeyi düşünmüştür oda abisi için canını vermeye hazır olan Webster`ın intikam yeminidir. Abisini acımasızca öldürenleri peşine düşen  ve gözünü kan bürümüş olan Webster pek tekin  insanların ensesinde değildir. Karşılağacağı kişiler yeraltı dünyasının nam yapmış baronları ve bir çok devler birimlerinde eli kolu olan insanlardır. Filmi Full İzlemekle berlikte Full HD Film İzleme seyrinin tadını çıakrdığınız Lider Film İzleme Siteniz evrenselfilmler.org Keyifli seyirler diler.


Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. hacker 15 Kasım 2016 - 20:34

    alt yazıyı düzeltin … takipdeyim

  2. admin 15 Kasım 2016 - 21:22

    Altyazı Düzeltildi İyi seyirler..

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat